Vampire Diaries: New spoilers about 2 season from MTV

1. června 2010 v 19:33 | Ann Bloody |  News & Updates
Když jsme naposledy opustili Damona, tak se muchlovat s Elenou, nebo jsme si to my (a on) mysleli do chvíle, kdy vytáhla velký řeznický nůž a dal nám vědět, že byla opravdu darebácká upírka Katherine. Takže bude oklamaný Damon i nadále usilovat o Elenu?

"Jediná věc, kterou vám o nich ve druhé sérii mohu říci je to, že to bude velmi hluboký trojúhelník," řekla Julie poněkud stydlivě, ale dala nám pár informací. "Damon čeká ještě dlohá cesta, než se z něj stane člověk, který si Elenu zaslouží. Ale on má silný vliv a tah." Ale s Katherine, která sleduje Mystic Falls, Julie řekla, že máme očekávat "milostný čtyřúhelník".

A když už mluvíme o starověké upíří divě, Julie potvrdila, že Elena a Katherine jsou opravdu příbuzné (narozdíl od knih) a že jejich spojení se bude nadálě odhalovat.

"Náš postoj je hodně o pokrevní linii Pierců. Isobel je toho součástí, stejně jako Elena. Elena vypadá jako Katherine, jsou dvojnice. To je velká otázka, která bude kladena po dobu druhé série."


Zastřešující cíl Julie Plec a Kevina Williamsona pro 2.sérii je včlenit ostatní postavy mimo milostný trojúhelník, vzláště Tylera Lockwooda (Michael Trevino). "Tyler má zásadní význam pro tuto mystologii," řekla Julie. "Vlkodlačí element je pro tento příběh rozhodující. Druhá série je velký čas pro Lockwoody, takže první věc, která se stane je, že paní Lockwoodová nastoupí na místo starosty." A jestli Jeremy (Steven R. McQueen) přežije, Julie zmiňovala skutečnost, že by mezi ním a Tylerem mohlo být silné pouto. Další nová bromance na obzoru bude Stefan a Matt. Ano, Elenina bývalá a současná láska se stanou "true blue" přáteli.

Co se týká Anny, tak ta je skutečně mrtvá. "Pokud jde o nás, Anna už není v našem světě. Jsou tu sice flashbacky a různé další příležitosti do budoucna, ale Anna je mrtvá."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama